piątek, 22 lutego 2013

Włosowe inspiracje - część 3


Hej dziewczyny!

Ze względu na to, że wypoczywam teraz u babci (moja babcia gada 24 godziny na dobę więc na długo do komputera by mnie nie dopuściła:P Wsze babcie też tyle gadają?) zdecydowałam, że dziś opublikuję mniej pracochłonny, ale mimo wszystko ważny wpis.Na moim blogu rzadko pojawiają się posty z włosowymi inspiracjami. Jednak postanowiłam raz na 2-4 tygodnie umieszczać taki post. Jest to również uzasadnione tym, że chciałabym wreszcie nauczyć się jakoś upinać swoje włosy, a poza tym oglądanie pięknych włosów działa na mnie motywująco :)
No to zaczynamy!


 
1
2
 
3
4
 
5
6
 
7
8


9


10
11

Jak wygląda Wasza codzienna fryzura? Wiążecie włosy? Upinacie? A może chodzicie w rozpuszczonych? 
Która z inspiracji Wam się najbardziej podoba? 
Pin It Now!

14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mi również bardzo się podobają włosy nr. 6 :) Ja chodzę w warkoczu, czasem w koku ale jak wychodzę do znajomych, to nie umiem wtedy odstawić prostownicy :|

   Usuń
 2. faktycznie piękne włosy :) ja zawsze chodzę w rozpuszczonych :) tylko w lecie przy naprawdę dużym upale je wiążę bądź jakoś spinam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zwykle w rozpuszczonych, chyba że jest duży upał, albo robię coś przy czym mogą mi włosy przeszkadzać i wtedy wiążę. I oczywiście do spania zawsze luźny koczek :)

   Usuń
 3. niektórzy to mają szczęście z włosami .. :) Fajny blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie mają szczęście, ale jeśli się o włosy nie dba to aż tak pięknie nie wyglądają :)

   Usuń
 4. Szczerze? Dobiły mnie te włosowe inspiracje. :D W głowie mi się nie mieści, że są na tym świecie osoby z tak pieknymi włosami. *_* Pierwsze 7 zdjęć najlepsze, a na 6 nie mogę się naprzeć! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehhh, te wszystkie włosy tak pięknie się błyszczą... Chyba wmówię sobie, że to zdjęcia przerobione, bo ja chyba nigdy takich nie bedę miała. Z jednej strony takie włosy motywują, ale z drugiej trochę.. zniechęcają. No bo robi się dużo, a efekty nie są aż tak piorunujące.. Ehhh, piękne włosy mają te kobiety i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 6. 2 i 3 włosy są dla mnie idealne, piękne :) Może kiedyś będe miała podobne..

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdybym miała takie włosy jak dziewczyna z pierwszego zdjęcia, byłabym chyba najszczęśliwszą osobą na świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie druga jest boska :-) ja mam raczej częściej związane to z tego powodu, że czesząc dla Was fryzury do zdjęć już w nich zostaję :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. dla mnie też druga wygrywa :) wszystkie są dla mnie mega zrobione,tym się pocieszam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak ja bym chciała mieć tak długie włosy :P. Co do moich fryzur to różnie. Raz mam rozpuszczone, raz kok, a innym razem kucyk :).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...