piątek, 28 września 2012

Tragiczny tydzień dla moich włosów

     W piątek wyjechałam na wesele do mojej przyjaciółki do Torunia. Od tamtego czasu moje włosy dosłownie przeżyły horror, który trwał 4 dni.

Suszenie włosów, spanie w rozpuszczonych, używanie lokówki, szamponów z SLS/SLES, odżywka z silikonami, lakiery z alkoholem, mocne spinanie wsuwkami.

Oczywiście wzięłam ze sobą szampon Babydream, ale nie dał rady zmyć tych wszystkich utrwalaczy fryzury, więc musiałam zastosować szampon Pani Młodej. Zmęczenie dało mi się tak we znaki, że włosów mi się nawet nie chciało wiązać, a większości kosmetyków nie mogłam ze sobą zabrać, bo po prostu zajmowały zbyt dużo miejsca.

Jednak chcę się tutaj też pochwalić :) usłyszałam, że moje włosy wyglądają na bardzo ładne i zadbane (mam tu na myśli włosy wysuszone zaraz po umyciu). A fryzjerka powiedziała, że oprócz tego, że mam pourywane końcówki włosy są zdrowe (te pourywane końcówki to jeszcze z czasów prostowania włosów).

No ale... Teraz siedzę i patrzę na nieco przesuszone włosy. Jakby nie było zabiegi weselne miały wpływ na moje włosy i teraz pozostaje mi tylko bardziej zadbać o czuprynę :)
Czy Wy też czasem swoim włosom fundujecie taki gorszy okres w pielęgnacji, kiedy nieprawidłowe zabiegi pogarszają stan włosów?

   


Pin It Now!

9 komentarzy:

 1. Miałaś bardzo ładną fryzurke :)
  Odżywki z silikonami to nie tragedia dla włosów- ważne by je regularnie oczyszczać z silikonów :)
  Tez zdarzają mi się takie grzeszki np. Prostowanie :D :(

  OdpowiedzUsuń
 2. oj wiem, że silikony to nie tragedia, ale moim włosom w ogóle nie służą, po prostu pielęgnacja bezsilikonowa u mnie się bardzo dobrze sprawdza, tak więc dla moich włosków silikony to mały grzech :P A pod ręką nie miałam żadnych innych produktów tylko te, które Pani Młoda stosuje :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Fryzura śliczna :) Co do pytania, myślę, że każda z nas ma taki okres czy wydarzenie - właśnie takie jak ślub, studniówka czy jakieś inne ważne wydarzenie :)PS W wolnej chwili zapraszam do mnie, dopiero zaczynam, mam nadzieję, że zostaniesz obserwatorem :) melawswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim włosom także sylikony nie służą , preferuje pielęgnacje szamponami bez silikonów.

  OdpowiedzUsuń
 5. sama nie wiem jak mi się udało ją dorwac, ale cieszę się :D

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, otagowałam Cię na moim blogu, zapraszam do zabawy ;) http://melawswiecie.blogspot.com/2012/10/maseczkowy-tag.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i postaram się przyłączyć do zabawy :P

   Usuń
 7. Podoba mi się fryzura, którą miałaś na weselu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...